logo

O nas

GRANDSOL to połączenie wiedzy i doświadczenia dwóch firm GRAND i SOLGRO.

Możliwości techniczne pozwalaj tworzyć produkty oparte na polskiej technologii fotowoltaicznej Bruk-Bet Solar, doskonale wpisane w otoczenie i miejskie przestrzenie – wiaty przystankowe, elementy małej architektury miejskiej: ławki, stoliki, parkowe, mobilne urządzenia ładujące do smartfonów i urządzeń przenośnych oraz carporty.

Wszystkie nasze produkty posiadają rozwiązania dające jako cel poprawę walorów użytkowych produktów powszechnie znanych z naszych ulic i parków. Dają również poprawę bezpieczeństwa przez zastosowanie w nich możliwości instalacji systemów monitoringu i integracji ich z istniejącymi już systemami dozoru elektronicznego.

Priorytetem tworzonych produktów jest funkcjonalność użytkowa, autonomiczność energetyczna, wysokie parametry techniczne oraz jakość i bezpieczeństwo.

Wskazane priorytety odzwierciedlają idee jaka przyświeca działalności firmy GRANDSOL. Jako spółki wyłącznie z polskim kapitałem która czerpie z wieloletniej tradycji i doświadczenia, tak założycieli jak i ludzi którzy tworzą tę firmę, dzieląc się swoim doświadczeniem, wiedzą oraz stale podnoszonymi kwalifikacjami.

flag